Wczytywanie...

GORĄCY TEMAT JUŻ W KINACH!

2020-01-20

„Gorący temat” z Nicole Kidman oraz nominowanymi do Oscara - Charlize Theron i Margot Robbie w rolach głównych.

Już 17 stycznia na ekrany kin wchodzi oparta na faktach opowieść o skandalu, który był jednym z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #METOO. „Gorący temat” z Nicole Kidman oraz nominowanymi do Oscara - Charlize Theron i Margot Robbie w rolach głównych. Film otrzymał również nominację do Oscara w kategorii charakteryzacja.

Link do pobrania grafik: https://mab.to/qQkJQrP7W  
Udostępniliśmy premierowe fragmenty filmu:
https://youtu.be/4ZRWjhikqKg
https://youtu.be/REG9ysF5O8g
https://youtu.be/nqKnbkMJsxc
https://youtu.be/NwCXeRokb38

 

GORĄCY TEMAT (BOMBSHELL)
PREMIERA: 17 STYCZNIA 2020
Zwiastun: https://youtu.be/cqSQujOGl5k

Nagrodzony Oscarem® scenarzysta filmu „The Big Short” powra­ca z kolejną prawdziwą i szokującą historią.  

Trzy wielkie gwiazdy w rolach molestowanych kobiet, które ryzykując wszystkim podejmują wspólną walkę o swoje prawa i godność w starciu z medialną potęgą Fox News.  

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „za­dowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku. Trzy kobiety bę­dące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie.  

REŻYSERIA: Jay Roach („Poznaj mojego tatę”, „Trumbo”)
SCENARIUSZ: Charles Randolph („Big Short” – OSCAR, „Tłumaczka”)  
OBSADA:
Charlize Theron („Niedobrani”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Szybcy i wściekli 8”, „Monster” – OSCAR, “Atomic Blonde”)
Nicole Kidman („Godziny” – OSCAR, „Moulin Rouge”, „Inni”, „Wzgórze nadziei”, „Droga do zapomnienia”, „Oczy szeroko zamknięte”) Margot Robbie („Wilk z Wall Street”, „Pewnego razu w Holly­wood”, „Legion samobójców”, „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”)
John Lithgow („The Crown” – serial, „Księgowy”, „Smętarz dla zwierzaków”, „Interstellar”)